Į ką ypač svarbu atkreipti dėmesį siekiant maksimalios Reiki seansų naudos ir kartu norint išvengti bet kokių galimų nesklandumų bei siekiant praktikuoti saugiai:

🌿 Reiki praktiką galima taikyti praktiškai visiems žmonėms. Nuo Reiki seansų patariama susilaikyti nebent tik jeigu žmogui tuo metu yra psichinės ligos ar ligų paūmėjimas.

🌿 Nors Reiki yra itin aukštų dažnių energija, dieviškosios sąmonės energija, tačiau energetinis seansas kartu reiškia, kad jeigu žmogui būtina apsivalyti nuo tam tikrų energijų, detoksikuotis, jeigu su kažkuo jam jau metas energetiškai tarsi “atsisveikinti”, tai žmogus kartais šį energetinį valymosi procesą gali jausti. Tai reiškia, kad gali šiek tiek paskaudėti galvą ar jaustis lengvas galvos svaigimas, gali šiek tiek pakilti temperatūra, jeigu žmogus serga - jo liga ir simptomai gali tarsi trumpam suintensyvėti prieš visišką pagerėjimą ir pan. Toks energetinio valymosi procesas yra natūralus ir nereikėtų jo išsigąsti, taip pat jis pasireiškia tikrai ne visiems žmonėms. Kartais žmogui nebetarnaujančios energijos turi tarsi išsivalyti, transformuotis, energetiniai blokai turi “išsijudinti”, todėl ir yra galimi tam tikri papildomi jutimai, tačiau jie visada vyksta vardan aukščiausio žmogaus gėrio, nes pati Reiki energija yra tik šviesos ir aukštų dažnių energija, visada padedanti ir pasitarnaujanti. Visa tai vyksta tam, kad energija žmogaus kūne ir jo energetiniame lauke (auroje) tekėtų lengvai. Jeigu savijauta per Reiki seansus ar po jų Jums nepriimtina, galite susilaikyti nuo tolimesnių seansų. Galite išbandyti kitas Jums priimtinas energetinės pagalbos praktikas. Prie Reiki seansų vėl galits grįžti ateityje, kai tam jausitės pasiruošę.

🌿 Jeigu žmogus visiškai nepasiruošęs dirbti su savimi, imtis veiksmų kurdamas savo gyvenimą, keisti pasenusias savo mentalines programas ir pan., Reiki energija padės tiek, kiek gali, tačiau rezultatą pasiekti gali būti itin sunku.

🌿Reiki seansui reikalinga suformuluoti intenciją. Žmogui, kuris kreipiasi dėl Reiki seanso, nereikia papildomai medituoti ar atlikti kokių nors kitų papildomų veiksmų, tik nurodyti savo intenciją. Intencija su Jumis visada aptariama dar iki pačio Reiki seanso atlikimo.

🌿Tą dieną, kai atliekamas Reiki seansas, patariama susilaikyti nuo alkoholio, ideliausia - ir kelias kitas dienas po seanso.

🌿Jeigu Reiki seansas atliekamas siekiant padėti žmogui mesti rūkyti, reikėtų mažiausiai bent kelias valandas iki seanso visiškai nerūkyti.

🌿 Jeigu Reiki seansas atliekamas nuotoliniu būdu, tuo metu, kai atliekamas Reiki seansas, geriausia būtų ramiai sėdėti arba gulėti - kaip būtent Jums patogiau. Tokiu būdu galima geriausiai pastebėti pojūčius savo kūne ar būsenoje, jeigu jie vyks seanso metu. Tačiau kai kurie žmonės Reiki seanso metu ar po jo visiškai nieko nejaučia ir tai yra normalu. Jautimas ar nejautimas neturi įtakos Reiki naudingumui ir veiksmingumui.

🌿 Jeigu Reiki seanso metu vis tik užmiegama - nereikia baimintis. Reiki atlieka savo misiją ir žmogui miegant, energijai tai nekliūtis. Žmogaus pasąmonė apskritai niekada nemiega.

🌿 Reiki seanso atlikimo dieną ir po Reiki seanso kitą dieną ir net kelias dienas po to reikėtų gerti daugiau vandens (tai padės nereikalingoms energijoms greičiau pasišalinti ir integruoti teigiamas naudas). Pasistenkite vandens išgerti bent šiek ties daugiau nei Jums įprasta gerti kasdien.

🌿 Po Reiki seanso rekomenduojama likusį dienos laiką nežiūrėti TV, nepasinerti į naršymą telefone ar kompiuteryje ir tokiu būdu leisti viskam sklandžiau ir ramiau integruotis, išlaikyti aukštesnes savo vibracijas. Jeigu neturite tokios galimybės, elkitės pagal savo tuo metu turimas galimybes.

🌿 Reiki seansas atliekamas tik su to asmens, kuriam pats seansas ir daromas, sutikimu. Vaikų iki 14 metų amžiaus atveju sutikimą gali duoti tėvai.

Su meile, Reiki and OM

💜

Praktikos atmintinė

REIKI seansai