Į ką ypač svarbu atkreipti dėmesį siekiant maksimalios garsų terapijos naudos ir kartu norint išvengti bet kokių galimų nesklandumų bei siekiant praktikuoti saugiai:

🎧 Nors garsų meditacijų poveikis paprastai yra siejamas su giliu atsipalaidavimu, pasimėgavimu, tačiau tai kartu ir energetinio valymosi procesas. Klausant garsų meditacijų kiekvieno patirtis yra skirtinga. Tai reiškia, kad gali sukilti giliau pasąmonėje slypėjusios trauminės energijos, įvairūs energiniai blokai, kurie klausant garsų meditacijų valosi, transformuojasi. Kūne gali būti juntami įvairūs pojūčiai, tokie kaip padidėjęs kūno karštis ar kaip tik priešingai - šaltis, dilgčiojimas įvairiose kūno vietose, nedidelis pykinimas, galvos skausmas ar lengvas svaigimas, emocijų ir nuotaikų kaita ir pan. Nereikėtų to išsigąsti. Praktikoje tai yra normalu. Tačiau jeigu pojūčiai Jums nemalonūs, galima kurį laiką padaryti pertrauką ir vėliau atidžiai stebėti savo savijautą atnaujinus garsų meditacijų klausymo praktiką. Kartais būtent tokiu būdu kūnas ir žmogaus energetinis laukas šalina tai, kas jam nebereikalinga, kas energetiškai tarsi “įstrigę” ir pan., kad būtų atkurta natūrali ir efektyvi energijos tėkmė. Jeigu jaučiatės nemaloniai ir nenorite tęsti garsų meditacijų praktikos, turite tam visišką pasirinkimo laisvę. Prie praktikos galima bet kada grįžti ateityje, kai vėl jausitės tam pasiruošę.

🎧 Nevisai malonūs kūno ar emociniai pojūčiai pasireiškia ne kiekvienam klausančiam garsų terapijos — Jūsų pojūčiai gali būti net itin malonūs, energizuojantys Jūsų savijautą ar kaip tik stipriai atpalaiduojantys ir tai taip pat visiškai Jums tinkamas garsų meditacijų rezultatas, kuriuo galite mėgautis ir su laiku jausti vis stipresnę teigiamą naudą. Praktikoje malonūs bei atpalaiduojantys pojūčiai juntami gerokai dažniau, ypač klausant tokias garsų meditacijas, kurios skirtos visiškam atsipalaidavimui, nusiraminimui po dienos darbų, geresnei miego kokybei, širdies centro energetiniam atvėrimui ir pan. Jeigu klausydami garsų meditacijos jaučiatės pakiliai - su malonumu tęskite praktiką.

🎧 Nėščioms moterims, sunkiai sergantiems asmenims, pasirinkusiems pasinaudoti garsų meditacijų teikiama nauda, patariama rinktis švelnias ir ramias garsų meditacijas. Nesirinkite tokių garsų meditacijų rūšių, kur aiškiai nurodoma, kad meditacija yra skirta aktyviam savo energetinio lauko valymui ar skirta kūnui padėti kuo efektyviau detoksikuotis ir pan. Tiesiog šiuo metu Jums tai gali būti nereikalingas per didelis krūvis. Atsižvelkite į savo jautresnę būseną šiuo laikotarpiu ir rinkitės tai, kas maksimaliai švelniai veiktų Jūsų energetines strukūras ir kaip tik skatintų atsipalaidavimą, ramybę, pilnatvės pojūtį, susijungimą su savo širdies centru ir pan. Ties kiekviena garsų meditacija pateikiamas detalesnis jos aprašymas ir nurodoma, kam pagrinde garsų meditacija yra skirta, kokia jos intencija. Rinkitės būtent sau tinkamas garsų meditacijas atsižvelgdami į pateiktus aprašymus ir objektyviai įvertindami šiandieninę savo būseną ir savijautą.

🎧 Siekdami kuo efektyvesnio rezultato ir greitesnių pokyčių garsų meditacijų klausykite ramiai gulėdami ar sėdėdami. Didžiausią poveikį garsų meditacijos daro, kai jų klausoma ilgesnį laikotarpį. Rekomenduojama kiekvienos atskiros garsų meditacijos klausyti mažiausiai 30 dienų kiekvieną dieną iš eilės. Tačiau nereikėtų krimstis, jeigu nepavyksta laikytis tokio rėžimo - svarbu būti atviram garsams ir meditacijoms, priimti jų teikiamą naudą atvira širdimi ir stengtis klausyti kuo dažniau. Praėjus 30 dienų laikotarpiui - toliau klausykite pagal poreikį.

🎧 Garsų meditacijų rekomenduojama klausyti su ausinėmis.

🎧 Dėl dažnai pasireiškiančio garsų meditacijų raminančio poveikio, neklausykite šių meditacijų vairuodami ar valdydami kokius kitus mechaninius įrenginius, kur reikalingas susikaupimas ir atidumas jais operuojant.

🎧 Klausant garsų meditacijų, tuo laikotarpiu gerkite daugiau vandens, tokiu būdu padėsite savo organizmui greičiau ir lengviau pašalinti jam jau nereikalingas energijas ir integruoti teigiamas naudas. Pasistenkite vandens išgerti bent šiek tiek daugiau nei Jums įprasta gerti kasdien.

Su meile, Reiki and OM

💜

Garsų meditacijos

Praktikos atmintinė